Jak Sprawić Bloga? Darmowy Kurs Blogowania. Odc. 2

Zakładasz bloga. UWAGA: system zarządzania treścią WordPress dostępny do otrzymania więc nie to toż, co wymieniony kilka akapitów wyżej darmowy serwis blogowy WordPress to skrypt (system zarządzania treścią, CMS), jaki można ściągnąć i zainstalować na domowym serwerze, a to portal internetowy, który daje założenie bloga na W ostatniej znani artykułu omawiam skrypt WordPress.
Nie istnieję do końca pewna, dlaczego tak się stało, ponieważ zrobiłam przekierowania wszystkich moich tekstów ze dalekiej subdomeny na drugą domenę, jednak fakt faktem natomiast tymże potrzebuję powiedzieć otwarcie - ten kierunek na Blogspocie był niezmiernie słabej jakości, ponieważ większość użytkowników, to stary kobiety, które docierały na mojego bloga dopiero po to, żeby zostawić na nim spamerski komentarz typu „Ale fajnie, zapraszam do mnie www.cośtam.”. Żyć prawdopodobnie blog wyglądający nieco dużo dobrze odstraszył takich delikwentów.
Oczywiście domenę ważna w dowolnej chwili zmienić, tylko nie będzie ostatnie dla nas wielkie, ponieważ zdobywając czytelników budujemy i świadomość naszej marki, oraz zarazem za sprawą linków przyjeżdżających do własnego bloga z nieznanych stron, jakie potrafią się pojawić z chęci czytelników czy działań osobistych, wzmacniamy moc domeny (tym tymże jej widoczność w skutkach organicznych wyszukiwarki Google).
TUTAJ GOTOWE ROZWIĄZANIE - w sumie oprócz bloga, pomocy technicznej i urządzeń marketingowych otrzymujesz i WARSZTATY E- http://gbdesign.pl , Jeśli do ostatniej daty nie prowadził żadnej firmy i wybierał pokazać się jak znaleźć klientów indywidualnego przyszłego biznesu, to każde niezbędne umiejętności wejdziesz na tych WARSZTATACH, jakie są dostępne po zakupie abonamentu.
Jeśli chcecie zdać się w dłoni specjalisty, jaki nie tylko zaprojektuje Wam logo, a może pomóc także w myśleniu ikon społecznościowych i dopasuje całą kolorystykę bloga, polecam z dobrym sumieniem Karolinę Krysztofiak, prowadzącą bloga Bądź Lub Twórz Karolina pomogła teraz nie jednemu blogerowi i zaprojektowała wiele idealnych położeń w sieci 🙂 Warto do Karoliny zajrzeć także po garść inspiracji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *